Kobieca sylwetka a damska bielizna - w jaki sposób ją wybierać?

Ocena: 0.00/0

Damska bielizna jest kłopotem zarówno dla Pań, jak i dla Panów, którzy chcą ją podarować swojej wybrance. Jest tak duży wybór w sklepach z bielizną, że można się pogubić. W doborze trafnej bielizny mają wpływ takie aspekty jak brzuch, piersi czy biodra. Niektóre są duże, a inne małe. Niektóre wystające, a inne wąskie. Stąd właśnie wybór staje się bardzo trudny i męczący. Jednak, jak już uda się dopasować bieliznę do figury, to powoduje ona wspaniały efekt!

Szczupła figura:

Gdy jesteś osobą nadzwyczaj drobną, to wybór spodniej części bielizny jest dość prosty. Możesz założyć praktycznie każdy model — klasyczne figi, stringi, czy bardziej zabudowane majteczki. W każdych będziesz prezentować się odpowiednio! Jeśli jesteś do tego posiadaczką niewielkiego biustu, to dodatkowo każdy wzór stanika będzie odpowiednio się prezentować. Wizualnie piersi pomoże Ci zwiększyć tzw. push up.

Trochę nadprogramowych kilogramów:

Kobiety, posiadające trochę nadprogramowych kilogramów, powinny decydować się na majtki z wysokim stanem, które prawidłowo przylegają do ciała. Doskonale w ich wypadku sprawdzi się bielizna modelująca oraz wyszczuplająca. Dzisiejsze modele są niezwykle wygodne. Wykonuje się je z materiałów przepuszczających powietrze, także nie martw się – nie będziesz czuć żadnego dyskomfortu, nosząc tego typu bieliznę. Odpowiednio dopasowany model jest w stanie uwydatnić Twoje walory.

Najistotniejsze by bielizna podobała się Tobie!

Bielizna powinna Ci się podobać, nawet jeśli zdecydujesz się na model korygujący. Nie warto rezygnować z naszych upodobań, gdyż każda bielizna może mieć koronkowe eleganckie wstawki oraz dodawać Ci kobiecości. Zostało udowodnione naukowo, że jeśli nosisz wysokiej klasy bieliznę, która jest elegancka oraz odpowiednio leży na ciele, to mimo tego, że nikt jej nie widzi, Twoja pewność siebie jest znacznie wyższa.

Najtrudniej jest z zakupem właściwego stanika!

Zbyt duży stanik lub zbyt mały jest zły. Może to zdeformować biust. Kiedy nie jesteś pewna swojego rozmiaru czy fasonu, dobrym rozwiązaniem będzie pójście do sklepu, w którym brafitterki pomogą Ci dopasować biustonosz do Twojej sylwetki! Jest to niezwykle ważny krok. Stanik nie powinien uciskać ani pozostawiać pustej przestrzeni w miseczce. Musi idealnie być dopasowany do ciała. Piersi nie mogą się z niego wydostać, jest to niedopuszczalne!

Informacje:
Oceń Artykuł:
Tagi Artykułu:

0Komentarze

Brak komentarzy

Damska bielizna jest kłopotem zarówno dla Pań, jak i dla Panów, którzy chcą ją podarować swojej wybrance. Jest tak duży wybór w sklepach z bielizną, że można się pogubić. W doborze trafnej bielizny mają wpływ takie aspekty jak brzuch, piersi czy biodra. Niektóre są duże, a inne małe. Niektóre wystające, a inne wąskie. Stąd właśnie wybór staje się bardzo trudny i męczący. Jednak, jak już uda się dopasować bieliznę do figury, to powoduje ona wspaniały efekt!Szczupła figura:Gdy jesteś osobą nadzwyczaj drobną, to wybór spodniej części bielizny jest dość prosty. Możesz założyć praktycznie każdy model — klasyczne figi, stringi, czy bardziej zabudowane majteczki. W każdych będziesz prezentować się odpowiednio! Jeśli jesteś do tego posiadaczką niewielkiego biustu, to dodatkowo każdy wzór stanika będzie odpowiednio się prezentować. Wizualnie piersi pomoże Ci zwiększyć tzw. push up.Trochę nadprogramowych kilogramów:Kobiety, pos...